• İzmir/Buca
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yaptırarak vücudun belirli bölgelerinde yer alan tüylerden kurtulmak, tüm kadınların hayalidir. Özellikle bacak, koltuk altı, yüzde ve bikini bölgesinde yer alan tüyler, oldukça can sıkar. Sürekli ağda ya da tıraş zahmetine katlanmak, oldukça yorucudur. Bu nedenle lazer epilasyon ile sorunu kökünden halletmek gerekir. 

İzmir lazer epilasyon deyince ilk akla gelen isimlerden olan Egedermalife Estetik&Güzellik gönül rahatlığıyla istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlar.  

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir? 

 

Her insanın kıl yapısı farklıdır. Kılların rengi, ten rengi ve cilt hassasiyetine göre epilasyonda kullanılacak yöntem farklılaşır. Genel olarak kullanılan dört lazer çeşidi vardır. Bunlar:  

  • Ruby lazer, 
  • Alexandrite lazer, 
  • Diode lazer, 
  • ND: yag lazer olarak sıralanabilir.  

Çok kısa tüylerin olduğu bölgelerde Ruby lazer tercih edilir. Açık tenli ve koyu kıl kökü olan kişilerde ise Alexandrite lazer, daha çok tercih edilir. Bu yöntemde, seans süreleri daha kısadır. Fakat, çok koyu tenli kişilere uygun değildir.  

 

Diode lazer ince tüylerde etkilidir. Koyu tenli kişilerde kullanıma uygundur. Acısı fazla olan yöntemlerden olan ND:yag lazer, açık ve koyu tenlilere uygundur. Tüyler ince ve açık renkte olsa bile etki eder.  

 

Uzmanlarımız tarafından hassas bir şekilde yapılan inceleme sonucu, hangi cihazla işlem yapılacağına karar verilir.  Buca lazer epilasyon alanında tecrübesiyle fark yaratan Egedermalife Estetik&Güzellik, tamamen profesyonel ve deneyimli uzmanlar ile çalışır. 

 

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

 

Kullanılacak yönteme, kişilerin cilt yapılarına, hormonsal duruma ve kullanılan ilaçlara göre tüylerden kurtulmak için uygulanan seans sayısı değişiklik gösterebilir. Ortalama olarak 8 seansta süreç tamamlanır. Her seansta, en son teknolojiye sahip cihazlarımız ile can yakmadan, hassasiyetle uygulama yapılır. Şirinyer lazer epilasyon alanında verdiğimiz kaliteli hizmet ve 20 yılı aşkın deneyimimizle sizlere %90 oranında başarı garantisi veriyoruz. 4 ve 8 hafta aralığında gerçekleştirilen toplam sekiz seans sonunda, pürüzsüz bir vücuda merhaba diyebilirsiniz.  

 

Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları  

 

İzmir lazer epilasyon merkezi arayışını bizimle sonlandıran çok değerli müşterilerimiz, her zaman güler bir yüzle salonumuzdan ayrılır. Müşterilerimizden sosyal medyada ve yüz yüze aldığımız olumlu yorumlar, en büyük motive kaynağımızdır.  

 

Lazer Epilasyon Fiyatları Ne Kadar? 

 

Fiyatlar; uygulama yapılacak bölgeye, seans sayısına, kullanılacak yönteme göre farklılık gösterir. Her zaman müşteri odaklı olan Egedermalife Estetik&Güzellik, fiyatlar konusunda da müşteri memnuniyetini esas alır. Düzenlediğimiz kampanyalar ve uygun fiyatlarımız sayesinde Buca lazer epilasyon ihtiyacı olan herkese uygun seçenekler sunuyoruz. 

 

 

İzmir ilinin buca ilçesinde şirinyer semtinde hizmet veren Egedermalife güzellik merkezi sizlere daima kaliteli en uygun fiyatlar ile lazer epilasyon hizmetleri vermektedir. Şirinyer 'de Lazer epilasyon fiyatları almadan önce mutlaka Egedermalife güzellik salonundan fiyat almayı almayı unutmayın. buzlazer şirinyer'de Egedermalife 'te yapılır sektöründe lider konumunda olan Egedermalife daima müşteri memnuniyetini hedef almıştır.
Müşterilerimiz neden bizi tercih ediyor ? çünkü buzlazer fiyatlarımız çok uygun çünkü lazer epilasyon hizmetlerimiz bucada en kaliteli en iyi lazer epilasyondur.

Şirinyer Lazer Epilasyon

Şirinyer Lazer epilasyon buca bölgesinde  en kaliteli lazer epilasyon hizmeti veren Egedermalife  güzellik merkezinde yapılır.
bayanların en büyük kurtarıcısı olan buzlazer. Kadınlar tüylerinden kurtulmak için en etkili ve kesin çözüm olarak lazer epilasyonu tercih ediyorlar. Aslında tüylerden arınmak için birçok yöntem var. Fakat birçoğu acı verdiğinden dolayı buzlazer bayanların işine gelmektedir. Ancak, lazer epilasyon yaptırırken de dikkat etmek gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle cilt yapınızı öğrenmeniz lazer bakımından önemlidir. Bunun yanı sıra, lazer yapılırken kullanılan araç ve gereçler de kesinlikle önemlidir. Eğer epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Lazer epilasyonun amacı vücudun tüylerden tamamen kurtulmasıdır. Kalıcı bir şekilde tüylerden kurtulmak bu yöntemle mümkün olmaktadır. Buca'da Lazer epilasyon hemen hemen tüm cilt tiplerine uygulanır. Eğer cildinizde herhangi bir sorun yoksa istediğiniz bölgeye lazer yaptırabilirsiniz. Eğer cildiniz koyu ise, tüylerinizden arınmanız biraz daha zor olabilir. Çünkü koyu renk ciltler lazer ışığını hapsettiği için etkiyi oldukça azaltır. Eğer cilt renginiz açık ise, lazerden mükemmel bir sonuç alabilirsiniz. Eğer bugünlerde epilasyon yaptırmak istiyorsanız kış ayları en uygun zaman olacaktır. Bunun nedeni ise lazerden sonra cildin kesinlikle güneşe maruz kalmaması, terlememesi ve ıslanmaması gerekmektedir. Bu nedenle kış aylarında epilasyon yaptırmak çok daha doğru olacaktır. Daha önce lazer yaptırmadıysanız acı verip vermediğini merak ediyorsunuz demektir. Lazer ışığı kıl köklerini yaktığı için deriye de ısı verir. Bu nedenle özellikle genital bölgede biraz daha fazla acı hissedebilirsiniz. Lazer yaptıracaksanız kesinlikle lazeri yapacak olan kişinin uzmanlığından emin olmanız gerekmektedir. Her önüne gelen lazer ile epilasyon yaptığını iddia etse de birçoğu bu işi gelişigüzel yaparak cildi tahribata uğratabiliyorlar. Bu yüzden seçiminizi yaparken dikkat etmelisiniz.

şirinyer Lazer epilasyon 12 yaşından büyük olan herkese rahatlıkla uygulanabilir. Bu uygulamadan sonuç alma kişiden kişiye değişmektedir. Güvenilir bir firmayı tercih ederek etkili bir epilasyon yaptırabilirsiniz. Epilasyon yapan yerlerin kişinin kıl köklerini, cilt tipini dikkate alarak işlem yapması gerekir. Bunun yanı sıra, epilasyon yaptırılan yerin temiz ve hijyenik olması da önemlidir. Lazer epilasyon hamilelerde, tüyleri beyaz olanlarda, sedef hastalığı olan kişilerde kesinlikle kullanılmaz.

 

ŞİRİNYER LAZER EPİLASYON FİYATLARI


İzmir Buca Lazer Epilasyon denince akla gelen Egedermalife Estetik en son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir. Lazer Epilasyon vücuttaki istenmeyen kıl köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Merkezimiz Egedermalife , İzmir Şirinyer de en iyi ve en eski güzellik merkezlerinin başında gelip 28 yıllık tecrübe ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Lazer Epilasyon hizmeti alan danışanlarımıza % 90 bitiş garantisi veriyoruz en iyi sonucu almanız adına merkezimizde kullandığımız 4 farklı Lazer çeşiti vardır, cihazlarımız FDA onaylıdır. Bu da bizleri Şirinyerin en iddialı sonuç garantili Lazer Epilasyon merkezi haline getiriyor. Her kıl yapısına uygun cihazlarımız sizlere Egedermalife  güzellik uzmanımız tarafından yapılan tüy kontrolü ile belirleniyor. Kıl yapısı,ten rengi baz alınarak size uygun paket program oluşturuluyor. Şirinyer Lazer Epilasyonda en iyi sonucu almanız için uzman kadromuzla sizlerleyiz. Merkezimiz sağlıklı dokulara ve hücrelere zarar vermeden kıl köklerini kalıcı olarak yok etmektedir. Ortalama 8 seansta sonuç veren cihazlarımız beyaz tüylerde etkili olmaz onun için etkili olan İğneli Epilasyon uygulamamız mevcuttur beyaz kıl köklerini kalıcı olarak yok etmektedir. İzmir Buca da Lazer Epilasyon uygulamasında en sağlıklı sonucu veren merkezimizde kıl kökü döngüsü hakkında bilgi vermek gerekirse;
Kıl döngüsü 3 evreden oluşmaktadır;
1. ANAJEN; Bu evre kılların büyüme evresidir. Lazer Epilasyon için hedef aşamasıdır.
2; KATOJEN; Bu evre kılların dinlenmeye geçiş evresidir. 1-2 hafta süren bu evrede kıl büyümeyi durdurur.
3; TELOJEN; Son evre kılın dinlenme evresidir. Kıl kökten ayrılmıştır. Bu evreye denk gelen Lazer Epilasyon seanslarımızda kıllar hasar görmeye başlar.
Kıl döngüsü ve evresini göze alarak Şirinyer de Lazer Epilasyon denince gerek memnuniyetleri gerek kalıcı çözümleriyle adından sıkça söz ettiren ANATOLİUM VİP ESTETİK TE seanslarımız 4-8 haftada bir yapılıp ortalama 8 seansta sonuç vermektedir.

İzmir/Buca
Hemen Ara Whatsapp Randevu Al Şikayet Et