• İzmir/Buca
Dermapen Leke Tedavisi
İzmir Dermapen Leke Tedavisi

Dermapen Leke Tedavisi Nedir?

Dermapen leke tedavisi, mikro iğneleme olarak da adlandırılır. Bu yöntemde kullanılan cihazın ucunda milimetrik iğneler yer alır. Bu iğneler, cilt üzerinde gözle görülemeyecek kadar küçük delikler açar. İnsan beyni bu delikleri yara olarak algılayarak, bir iyileşme süreci başlatır. Bu sayede, kan akışı hızlanır ve hücre yenilenmesi başlar. Cilt üzerinde bulunan kırışıklık, leke, iz ve gözenekli görünümün yok edilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir.  

 

İzmir dermapen yapan yerler arasında tecrübesi ve güvenilirliği ile ön plana çıkan Egedermalife   Estetik merkezimiz, işlem sırasında tamamen bitkisel içerikli ürünler kullanır.  İşlem sırasında ürün kullanmadan sadece mikro iğneleme de yapılabilir. Nasıl bir yöntem izleneceği konusunda uzmanlarımız en doğru kararı verir.  

 

Dermapen yaparken kullanılan serumların içerisinde bulunan somon dna ile ciltte yenilenme ve canlılık sağlanır. Beş seansta tamamlanan leke tedavisi sonrası, cildin güneşten korunması gerekir. Uzmanlarımız, cilt tipinize en uygun olan ve yüksek koruma faktörlü güneş koruyucuları size tavsiye eder.  

 

Dermapen Acıtır mı? 

İzmir Buca dermapen hizmetimiz sırasında kullandığımız uyuşturucu krem ile hiçbir ağrı, acı hissetmezsiniz. Yaklaşık 15 dakika gibi bir sürede tamamlanan iğneleme sonrası; kremin etkisi geçince, hafif yanma ortaya çıkabilir. İğnelemenin etkisiyle hafif kanamalar olabilir. Fakat bu geçici durumdur.  

 

Dermapen Sonrası Sivilce Çıkar mı? 

Dermapen yaptırmak isteyenlerin en büyük endişelerinden biri, işlem sonrası sivilce oluşumudur. Merkezimizde yapılan mikro iğneleme işlemi sırasında cildinizin ihtiyacına uygun serumlar kullanılır. Ciltte meydana gelen yenilenme ile sivilce oluşumu görülmez. Tam aksine, sivilce oluşumunda azalma meydana gelir.  

 

Dermapen Sonrası Kabuklanma Oluşur mu?  

Dermapen cilt yenileme işlemi sırasında; iğneyle yara oluşumu sağlandığı için ilk günlerde oluşan kızarıklıklardan sonra kabuklanma meydana gelir. Birkaç gün içerisinde dökülen bu kabukların ardından yepyeni bir cilt dokusu ortaya çıkar.  

 

Dermapen Öncesi ve Sonrası Ne Gibi Farklar Oluşur? 

Tüm seanslar tamamlandığı zaman mikro iğneleme, kalıcı etkileri olan bir işlemdir. Yaşa bağlı elastikiyet kaybı yaşayanlarda cilt toparlanmış bir görünüme kavuşur. Gözeneklerin sıkışmasıyla, siyah nokta ve beyaz nokta gibi sorunlar ortadan kalkar. Cilt tonu eşit hale gelir. Lekelenmeler ve izlerin ortadan kaldırılması ile Egedermalife   Estetik’te dermapen yaptıranların yorumları her zaman olumludur.  

 

Dermapen Leke Tedavisi Şirinyer/Buca

Leke tedavisinde en yaygın yöntem olan Dermapen Şirinyer Egedermalife Estetikte kişiye özel protokol ile uygulanmaktadır. Öncelikle Güzellik Uzmanımız tarafından detaylı cilt analizi yapılır ve cilt sorunu belirlenir. Belirlenen sorunla birlikte cildine uygun serumlar yardımıyla işlemine başlanır . Şirinyer de Bulunan Merkezimiz Leke tedavisinde Kullandığı serumlara son derece önem verip bitkisel içerikli ve yan etkisi bulunmayan ürünlerle çalışmaktadır. Dermapen'in genel amacı; Cilt sıkılaştırma, cilt lekeleri (doğum,güneş lekesi vs.), ince kırışıklıklar, mimik çizgileri, genişlemiş gözenekler, akne - sivilce - skar izleri, cilt üzerindeki elastikiyet kaybı, ton eşitsizliği gibi problemlerin önüne geçmektedir.
Ucunda 12 tane titanyum iğne mikro iğne bulunduran cihaz yardımıyla cilt üzerinde mikro kanallar açılarak kontrollü hasar oluşturulur ve alttan onarım sağlanır. Serum içeriğinde bulunan SOMON DNA ile cilt yeniden yapılandırılır ve elastikiyet ve parlaklığı arttırılır canlı sağlıklı bir cilde kavuşmanız sağlanır.
Şirinyer Egedermalife  Estetik te Dermapen ( Leke Tedavisi ) güzel ve kalıcı sonuçlara ulaşmak adına 5 seans yapılmaktadır. Sonrasında uzmanımız tarafından önerilen yüksek korumalı güneş kremi bu işlemin olmazsa olmazı arasındadır.
Sizler de lekelerden kurtulmak, canlı ve sağlıklı cilde kavuşmak istiyorsanız Şirinyerde bulunan Merkezimizi ziyaret etmelisiniz.

İzmir/Buca
Hemen Ara Whatsapp Randevu Al Şikayet Et